Sheba PL
Karma Dla Kota - W Galaretce

Karma Dla Kota, W Galarecie - Kolekcja Smaków 4 x 85g - Delicacy In Jelly

Karma Dla Kota, W Galarecie - Kolekcja Smaków 4 x 85g - Delicacy In Jelly - 1
SASZETKA
pdp_product_identity_block263
Karma Dla Kota, W Galarecie - Kolekcja Smaków 4 x 85g - Delicacy In Jelly
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block61 OPIS PRODUKTU

  SHEBA® Delicacy in Jelly Kolekcja Smaków to saszetki pełne mięsistych płatków w delikatnej galaretce, których smak zachwyci Twojego pupila. To pożywienie zostało przygotowane według specjalnej receptury, przy użyciu najwyższej jakości składników. Każda saszetka to zawsze świeża porcja jedzenia dla pupila - zapewniamy, że szybko wyczyści swoją miseczkę z tego pysznego pokarmu. Dzięki SHEBA® Delicacy in Jelly , Twój kot rozsmakuje się w pełnowartościowym i zbilansowanym jedzeniu w 4 smakach: z białą rybą, z łososiem, z indykiem i z kurczakiem. Receptura z optymalną zawartością witamin i minerałów pomoże mu na długo zachować zdrowie i witalność.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block61 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
pdp_product_identity_block107
Karma Dla Kota, W Galarecie - Kolekcja Smaków 4 x 85g - Delicacy In Jelly
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: