Sheba PL
Karma Dla Kota - W Galaretce

Karma Dla Kota, W Galarecie - Z Indykiem 85g - Delicacy In Jelly

Karma Dla Kota, W Galarecie - Z Indykiem 85g - Delicacy In Jelly - 1
SASZETKA
pdp_product_identity_block15
Karma Dla Kota, W Galarecie - Z Indykiem 85g - Delicacy In Jelly
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block469 OPIS PRODUKTU

  SHEBA® Delicacy in Jelly z Indykiem jest kompletnym, zbilansowanym, mokrym jedzeniem dla kota, bez sztucznych barwników i konserwantów. W tej kociej karmie Twój pupil odkryje wyśmienitą mieszankę starannie przygotowanych, mięsistych płatków zanurzonych w apetycznej i delikatnej galaretce. SHEBA® to pokarm dla kota, który codziennie dostarcza mu niezbędne składniki odżywcze, a optymalna zawartość minerałów i witamin dla kota pomaga mu zachować zdrowie i witalność. Praktyczna i łatwa do otwierania saszetka z mokrą karmą dla kota zapewnia wygodę w odmierzaniu właściwej porcji oraz zawsze wyjątkową świeżość, tak ważną w codziennym żywieniu kota.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block469 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
pdp_product_identity_block168
Karma Dla Kota, W Galarecie - Z Indykiem 85g - Delicacy In Jelly
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: