Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie - Smaki Drobiowe 4 x 85g - Craft Collection

Karma Dla Kota, W Sosie - Smaki Drobiowe 4 x 85g - Craft Collection - 1
SASZETKA
pdp_product_identity_block289
Karma Dla Kota, W Sosie - Smaki Drobiowe 4 x 85g - Craft Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block268 OPIS PRODUKTU

  SHEBA® Craft Collection Smaki Drobiowe w Sosie to przygotowane po mistrzowsku, pełnowartościowe mokre jedzenie wysokiej jakości ze specjalnej linii Craft Collection. Ta luksusowa mieszanka jędrnych, szarpanych kawałków w aksamitnym sosie zaspokoi wymagania najbardziej wybrednego kota. Zestaw składa się z 4 wariantów smakowych: z drobiem, z kurczakiem, z indykiem i z kaczką. W każdej saszetce znajdują się składniki odżywcze wspierające prawidłowe funkcjonowanie Twojego pupila. Drób to źródło dobrze przyswajalnego białka oraz tauryny, aminokwasu niezwykle istotnego dla prawidłowego działania układu nerwowego, a także kondycji serca i wzroku Twojego pupila.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block268 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
pdp_product_identity_block115
Karma Dla Kota, W Sosie - Smaki Drobiowe 4 x 85g - Craft Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: