Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie, Z Wołowiną 85g - Craft Collection

Karma Dla Kota, W Sosie, Z Wołowiną 85g - Craft Collection - 1
SASZETKA
pdp_product_identity_block161
Karma Dla Kota, W Sosie, Z Wołowiną 85g - Craft Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block361 OPIS PRODUKTU

  Mięsiste kawałki w sosie z wołowiną, ze specjalnej linii SHEBA® Craft Collection, to idealny sposób na podanie wykwintnego i zdrowego pokarmu dla kota. Wygląd, smak oraz tekstura zachwycą podniebienie najwybredniejszego mruczącego smakosza, a Tobie dadzą pewność, że podając pupilowi tę wyśmienitą kocią karmę, zapewniasz mu to, co najlepsze. Karma dla kota SHEBA® Craft Collection została przyrządzona według mistrzowskiej receptury i jest pełnowartościowym, zbilansowanym, codziennym jedzeniem dla kota. Użyta do jej przygotowania wołowina to bogate źródło łatwo przyswajalnego białka - podstawowego budulca mięśni i idealnego źródła energii na każdy dzień. W karmieniu kota SHEBA® Craft Collection odgrywa istotną funkcję - dzięki niższej kaloryczności niż sucha karma sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki pupila.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block361 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
pdp_product_identity_block186
Karma Dla Kota, W Sosie, Z Wołowiną 85g - Craft Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: