Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie - Mix Smaków - Nature's Collection

Karma Dla Kota, W Sosie - Mix Smaków - Nature's Collection - 1
TACKA
pdp_product_identity_block411
Karma Dla Kota, W Sosie - Mix Smaków - Nature's Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block69 OPIS PRODUKTU

  SHEBA® Nature's Collection Mix Smaków to karma, która zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednego kota. Apetyczne kawałki w sosie do wyboru w dwóch odsłonach: z kurczakiem przybranym czerwoną papryką oraz z łososiem przybranym groszkiem. Jest to kompletne i zbilansowane pożywienie z wyselekcjonowanymi naturalnymi składnikami wysokiej jakości. Mix Smaków zawiera witaminę D3 oraz cynk wspierając odporność Twojego kota. A zdrowy kot to pełen energii pupil, który zawsze ma apetyt na więcej.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block69 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

TACKA
pdp_product_identity_block351
Karma Dla Kota, W Sosie - Mix Smaków - Nature's Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: