Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie - Smaki Drobiowe 8 x 85g - Nature's Collection

Karma Dla Kota, W Sosie - Smaki Drobiowe 8 x 85g - Nature's Collection - 1
TACKA
pdp_product_identity_block8
Karma Dla Kota, W Sosie - Smaki Drobiowe 8 x 85g - Nature's Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block335 OPIS PRODUKTU

  SHEBA® Nature's Collection Drobiowe Smaki to wybór dwóch smakowitych dań. Aksamitne kawałki w sosie z kurczakiem przybranym czerwoną papryką i z indykiem przybranym marchewką to pełnoporcjowa karma przygotowana w taki sposób, aby rozpieścić podniebienie nawet najbardziej kapryśnego kociego pupila. Sekretem receptury SHEBA® Nature's Collection są starannie wyselekcjonowane składniki wysokiej jakości oraz brak sztucznych aromatów i barwników. Dodatkową zaletą jest wygodna tacka, która nadaje się do recyklingu. Dzięki temu możesz dbać o swojego kociego przyjaciela w sposób przyjazny dla środowiska.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block335 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

TACKA
pdp_product_identity_block98
Karma Dla Kota, W Sosie - Smaki Drobiowe 8 x 85g - Nature's Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: