Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie, Z Kurczakiem 85g - Nature's Collection

Karma Dla Kota, W Sosie, Z Kurczakiem 85g - Nature's Collection - 1
TACKA
pdp_product_identity_block329
Karma Dla Kota, W Sosie, Z Kurczakiem 85g - Nature's Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block498 OPIS PRODUKTU

  SHEBA® Nature's Collection z Kurczakiem w Sosie to pełne smaku i zniewalającego zapachu wykwintne danie z kurczakiem w aksamitnym sosie, które zachwyci podniebienia nawet najbardziej wymagających pupili. Bogate w wysokiej jakości składniki naturalnego pochodzenia, witaminy i minerały, zapewnia dorosłym kotom kompletną i zbilansowaną dietę każdego dnia. Starannie dobrana receptura karmy nie zawiera w swoim składzie żadnych sztucznych barwników, aromatów ani zbóż. Pyszne dania SHEBA® Nature's Collection dostępne są w formie wygodnych tacek, a ich opakowanie nadaje się do recyklingu.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block498 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

TACKA
pdp_product_identity_block358
Karma Dla Kota, W Sosie, Z Kurczakiem 85g - Nature's Collection
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: