Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie - 12 x 85g - Selection In Sauce

Karma Dla Kota, W Sosie - 12 x 85g - Selection In Sauce - 1
SASZETKA
pdp_product_identity_block241
Karma Dla Kota, W Sosie - 12 x 85g - Selection In Sauce
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block387 OPIS PRODUKTU

  Pełnowartościowe, zbilansowane jedzenie dla kota SHEBA® Selection w Sosie to danie idealne dla dorosłego pupila. Przygotowane wyłącznie z wysokiej jakości składników sprawi, że Twój koci przyjaciel będzie mruczał o więcej. Kocia karma SHEBA® Selection w Sosie składa się z apetycznych, mięsistych kawałków zanurzonych w aksamitnym sosie. Zestaw zawiera 4 warianty smakowe: z kurczakiem i wołowiną, z kurczakiem, z jagnięciną oraz z kaczką i indykiem, w których rozsmakują się najwybredniejsze koty. Karma dla kota SHEBA® powstała według specjalnej receptury. Zawiera niezbędne substancje odżywcze - w tym witaminy i minerały pomagające utrzymać Twojego pupila w zdrowiu i dobrej kondycji. Ten wykwintny pokarm dla kota, dzięki niższej kaloryczności niż karma sucha, sprzyja utrzymaniu jego szczupłej sylwetki.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block387 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
pdp_product_identity_block377
Karma Dla Kota, W Sosie - 12 x 85g - Selection In Sauce
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: