Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie - Mega Pack 32 x 85g - Selection In Sauce

Karma Dla Kota, W Sosie - Mega Pack 32 x 85g - Selection In Sauce - 1
TACKA
pdp_product_identity_block80
Karma Dla Kota, W Sosie - Mega Pack 32 x 85g - Selection In Sauce
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block217 OPIS PRODUKTU

  Karma dla kota SHEBA® Selection Mega Pack to idealna propozycja dla kocich wielbicieli starannie przygotowanych dań, zanurzonych w delikatnym, aromatycznym sosie . To propozycja czterech różnych wariantów smakowych - z pulardą, z kurczakiem, z drobiem i z indykiem. Dania SHEBA® przyrządzone są z wyselekcjonowanych składników naturalnego pochodzenia i zapewniają pupilowi kompletne oraz zbilansowane jedzenie każdego dnia. Opakowanie w formie wygodnych tacek zawsze gwarantuje świeżość. Podaj kotu karmę SHEBA® Selection, by Twój pupil po każdym posiłku długo mruczał z zadowolenia.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block217 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

TACKA
pdp_product_identity_block388
Karma Dla Kota, W Sosie - Mega Pack 32 x 85g - Selection In Sauce
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: