Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie - Mix Smaków 12 x 85g - Selection In Sauce

Karma Dla Kota, W Sosie - Mix Smaków 12 x 85g - Selection In Sauce - 1
SASZETKA
Karma Dla Kota, W Sosie - Mix Smaków 12 x 85g - Selection In Sauce
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • OPIS PRODUKTU

  Apetyczne kawałki zanurzone w delikatnym sosie z pewnością przekonają Twojego dorosłego pupila do kociej karmy SHEBA® Selection w sosie mix smaków. Ten pełnowartościowy pokarm dla kota został przygotowany z wysokiej jakości składników. Zestaw dostępny w 4 wybornych smakach: z łososiem, z białą rybą, z kurczakiem, z wołowiną, to kompletne i zbilansowane jedzenie dla kota, przygotowane według specjalnie opracowanej receptury. Dzięki niej, w każdej porcji tej wykwintnej kociej karmy, Twój pupil otrzymuje odpowiednią ilość minerałów i innych substancji odżywczych, a Ty masz pewność, że codziennie dbasz o jego zdrowie i witalność. Prawidłowe żywienie kota jest niezwykle istotne dla jego codziennego funkcjonowania.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
Karma Dla Kota, W Sosie - Mix Smaków 12 x 85g - Selection In Sauce
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: