Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

Karma Dla Kota, W Sosie, Z Łososiem 85g - Selection In Sauce

Karma Dla Kota, W Sosie, Z Łososiem 85g - Selection In Sauce - 1
SASZETKA
pdp_product_identity_block325
Karma Dla Kota, W Sosie, Z Łososiem 85g - Selection In Sauce
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • pdp_accordion_detail_block50 OPIS PRODUKTU

  Mokra karma dla kota SHEBA® Selection in Sauce z Łososiem to luksusowa mieszanka najwyższej jakości kawałków karmy w delikatnym sosie. Jej pyszna receptura sprawia, że Twój koci przyjaciel będzie prosił o więcej. SHEBA® Selection in Sauce z Łososiem jest karmą pełnoporcjową, która dostarczy Twojemu kotu niezbędnych składników odżywczych. Dostępna w wygodnych saszetkach.
  POKAŻ WIĘCEJPOKAŻ MNIEJ
 • pdp_accordion_detail_block50 ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
pdp_product_identity_block312
Karma Dla Kota, W Sosie, Z Łososiem 85g - Selection In Sauce
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: