Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

SHEBA® Fresh & Fine Mix Mini Dań w sosie 6x50 g

SHEBA® Fresh & Fine Mix Mini Dań w sosie 6x50 g - 1
SASZETKA
SHEBA® Fresh & Fine Mix Mini Dań w sosie 6x50 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • OPIS PRODUKTU

  Mokra karma dla kota SHEBA® Fresh & Fine to wyśmienite jedzenie dla Twojego dorosłego pupila. Dzięki wygodnej saszetce te wykwintne, mięsiste płatki, zatopione w łagodnym sosie, są zawsze świeżą porcją pokarmu dla kota, którą Twój zwierzak będzie uwielbiał. Do wyboru są 3 smaki: z drobiem, z indykiem, z łososiem. Kocia karma SHEBA® jest kompletnym i zbilansowanym daniem zapewniającym kotu niezbędne składniki do zdrowego funkcjonowania. W składzie jedzenia dla kota SHEBA® Fresh & Fine znajdziesz łatwo przyswajalne białko i zdrowe tłuszcze, tak istotne w prawidłowym żywieniu kota. Dodatkowo skład pokarmu dla kota SHEBA® Fresh & Fine został wzbogacony o witaminy i minerały, które wspomogą zdrowie i witalność pupila.

  Korzyści z podawania kotu jedzenia SHEBA® Fresh & Fine w Sosie:
  • Receptura - Mistrzowsko opracowany przepis najwyższej jakości.
  • Idealny wygląd - Delikatne płatki w łagodnym sosie.
  • Kompletny i zbilansowany - Pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie, aby utrzymać witalność i sprawność kota.
 • Skład

  Kawałki z drobiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (44%, w tym 4% drobiu), zboża, substancje mineralne, cukry.

  Kawałki z indykiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (44%, w tym 4% indyka), zboża, substancje mineralne, cukry.

  Kawałki z Łososiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40%), ryby i produkty rybne (w tym 4% łososia), zboża, substancje mineralne, cukry.
 • Składniki analityczne

  białko: 8; zawartość tłuszczu: 5; materia nieorganiczna: 1,9; włókno surowe: 0,30; wilgotność: 83,0.

 • INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Dodatki dietetyczne: Miedź (Pięciowodny siarczanu miedzi(II)): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo(siarczan żelaza (II), jednowodny): 16,8 mg, Mangan(siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk(siarczan cynku, jednowodny): 16 mg
 • Wskazówki karmienia

  Zalecamy podawać zarówno mokrą karmę pełnoporcjową SHEBA®, jak i karmę suchą.  Zalecana dzienna ilość karmy:  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 4 saszetek lub 3 saszetek i 10 g karmy suchej dziennie,  kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 5 saszetek lub 3 saszetek i 20 g karmy suche dziennie,  kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 6 saszetek lub 4 saszetek i 20 g karmy suchej dziennie.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
SHEBA® Fresh & Fine Mix Mini Dań w sosie 6x50 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: