Sheba PL

SKŁADNIKI SUKCESU

Każdy kucharz powie, że dobre jedzenie zależy od jakości składników. Dlatego tworzymy nasze receptury na bazie tego, co natura ma najlepszego do zaoferowania: wysokiej jakości białka, świeże zioła i warzywa. Wszystkie dania Sheba® są pełne witamin i minerałów, których potrzebuje Twój kot – i nie zawierają absolutnie żadnych wypełniaczy!

our ingredients desktop hero
Ilustracja przedstawiająca marchewkę, udko kurczaka i pomidora w okręgu

Zrównoważona i zdrowa dzięki wyselekcjonowanym składnikom naturalnym

Ilustracja przedstawiająca rybę w okręgu

Wysokiej jakości białka bez wypełniaczy

Ilustracja talerza podtrzymywanego ręką kelnera

Zatwierdzona przez lekarza weterynarii (i kota)

Ilustracja talerza podtrzymywanego ręką kelnera

Bez dodatku konserwantów, bez dodatku barwników

SKĄD POCHODZI NASZE JEDZENIE

Zdjęcie zielonych pól na wybrzeżu

Nasze receptury tworzymy z wysokiej jakości składników, których pochodzenie można prześledzić. Aby zapewnić mięsożernym kotom zdrowie, używamy wysokiej jakości białek. Nasze mięso i podroby pochodzą z tych samych źródeł co produkty przeznaczone dla ludzi, dzięki czemu mają wysoką wartość odżywczą i przyczyniają się do zmniejszenia ilości odpadów żywnościowych. Ponadto zobowiązaliśmy się do wykorzystywania ryb, które są w 100% pozyskiwane w sposób zrównoważony i posiadają certyfikat MSC. Równie ważnym składnikiem naszych dań są warzywa, będące źródłem witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Zdjęcie zielonych pól na wybrzeżu

CZAS NA GOTOWANIE

Szary kot jedzący karmę dla kotów Sheba® z białego talerza

Traktujemy nasze wysokiej jakości składniki z delikatnością, aby zachować ich wartości odżywcze i smak. Gotujemy je na parze, aż będą idealnie soczyste, a następnie delikatnie kroimy w płatki, aby zapewnić naszym kocim smakoszom odpowiednią konsystencję. Nawet nasze opakowania zostały zaprojektowane tak, aby zachować świeżość karmy.

Szary kot jedzący karmę dla kotów Sheba® z białego talerza

ZATWIERDZONE PRZEZ LEKARZA WETERYNARII (I KOTA)

Szary kot patrzący w prawo

Wszystkie receptury Sheba® muszą przejść przez wymagający proces. Są one opracowywane wspólnie z naukowcami i lekarzami weterynarii w Instytucie Nauki o Zwierzętach Waltham, aby spełnić wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego kota. Następnie wysyłamy nasze produkty do zatwierdzenia przez niezależne laboratorium. Na koniec najważniejszy test ze wszystkich: potrawy trafiają do kocich testerów smaku, aby upewnić się, że uzyskały mruczącą aprobatę.

Szary kot patrzący w prawo