Sheba PL

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Tworzymy pożywne jedzenie uwielbiane przez koty. Ale to nie wszystko. Zobacz, co robimy, aby zadbać o bardziej zrównoważoną
i pełną nadziei przyszłość.

Ludzie w maskach do snorkelingu nurkujący pod wodą
Ławica ryb pływających w kole
RYBY ZE
ZRÓWNOWAŻONYCH POŁOWÓW
Rafy koralowe na naszej planecie są zagrożone. Jeśli nie zostaną podjęte działania, ten ważny ekosystem może zniknąć na zawsze. Ale jest nadzieja.
Uruchomiliśmy największy na świecie program odbudowy rafy koralowej, aby zachować i przywrócić piękno naszych oceanów.

ODKRYJ SHEBA® HOPE GROWS

Open in a new tab DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CZYM JEST
ZRÓWNOWAŻONE RYBOŁÓWSTWO?

83 %* OF  SHEBA® FISH PRODUCTS ARE ALREADY SUSTAINABLY SOURCED
*% produktów rybnych SHEBA® w Europie opatrzonych logo MSC

Niebieska etykieta MSC daje pewność, że produkt jest:

Z certyfikowanego, zrównoważonego źródła – Każde łowisko posiadające certyfikat MSC zostało poddane niezależnej ocenie pod kątem jego konkretnego wpływu na populacje dzikich ryb i ekosystemy, których są częścią.

Traktowany z należytą starannością – W całym łańcuchu dostaw, od oceanu do talerza, ryby i owoce morza z certyfikatem MSC są oddzielone od tych bez certyfikatu i wyraźnie oznakowane jako pochodzące z certyfikowanego, zrównoważonego łowiska.

Godny zaufania – Regularne testy DNA wykazały, że produkty z certyfikatem MSC są prawidłowo oznakowane. To nie pozostawia wątpliwości co do pochodzenia ryby w produkcie lub menu.

Wiarygodny – Od ponad 20 lat MSC współpracuje z naukowcami, rybakami, producentami owoców morza i markami, aby rozwijać swoje standardy i promować zrównoważone rybołówstwo. MSC jest uznawane zarówno przez Organizację Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa, jak i przez Global Sustainable Seafood Initiative.

RYBNE PRODUKTY FIRMY MARS A ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Owoce morza są ważną częścią diety wielu zwierząt domowych i ludzi na całym świecie. W firmie Mars jesteśmy zaangażowani w badania i wdrażanie bardziej zrównoważonych praktyk pozyskiwania tego cennego zasobu, abyśmy mogli nadal oferować nasze produkty zawierające ryby w sposób zdrowy dla ludzi, zwierząt domowych i środowiska.

PLAN FIRMY MARS „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W CIĄGU JEDNEGO POKOLENIA"

Świat stoi w obliczu poważnych wyzwań. Ubóstwo, brak wody, zmiany klimatyczne oraz inne problemy społeczne i środowiskowe hamują potencjał ludzi, społeczności i biznesu. Dowiedz się, jak Mars podchodzi do rozwiązywania tych problemów.

REFERENCJE MARS PETCARE W ZAKRESIE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

W firmie Mars czujemy się odpowiedzialni za nasze działania. Chcemy tworzyć bardziej zrównoważone społeczeństwo na poziomie lokalnym i globalnym, dbając o to, by wszystkie nasze marki produktów dla zwierząt domowych wywierały pozytywny wpływ.