Sheba PL

KOTY ZASŁUGUJĄ NA TO, CO NAJLEPSZE

W SHEBA® uważamy, że koty są wyjątkowe. Uwielbiamy ich elegancję, tajemniczość i wyjątkowego kociego ducha. Dlatego właśnie wkładamy tyle wysiłku w tworzenie dla nich pysznego jedzenia, które będzie uwodzić ich zmysły, kusić ich kubki smakowe i sprawi, że będą mruczeć o więcej.

Szary kot wylegujący się na jasnym dywanie

KARMA DOBRA NA WSZYSTKIE ZMYSŁY

Zbliżenie szarego kota jedzącego z talerza karmę Sheba®

Wszystkie nasze receptury zostały stworzone, aby zachwycić naszych kocich smakoszy. Wystarczy wspomnieć o soczystych płatkach wysokiej jakości białka, pysznych sosach i najświeższych, pełnych witamin warzywach. Oczywiście, pyszne jedzenie to nie wszystko. Dbamy również o to, aby nasze przepisy były zdrowe, zbilansowane pod względem odżywczym i skomponowane ze składników pozyskiwanych w sposób zrównoważony.

Zbliżenie szarego kota jedzącego z talerza karmę Sheba®

LEPSZY ŚWIAT DLA ZWIERZĄT

Szary kot spacerujący między białymi wazonami

Zrównoważony rozwój jest dla nas ważny, dlatego zobowiązaliśmy się do wykorzystywania ryb pochodzących w 100% ze zrównoważonych źródeł i pracujemy nad tym, aby do 2025 roku 100% naszych opakowań nadawało się do ponownego wykorzystania, recyklingu lub kompostowania.W 2022 roku zastąpimy plastikowe opakowania zewnętrzne naszych zup Fresh & Fine oraz kremowych przekąsek papierowymi. Opracowujemy również nowe, uproszczone torebki o mniejszym wpływie na środowisko i testujemy sposoby wykorzystania większej ilości plastiku pochodzącego z recyklingu.Jesteśmy również pasjonatami ochrony piękna naszych oceanów i uruchomiliśmy największy na świecie program odbudowy rafy koralowej – SHEBA® HOPE GROWS.

Szary kot spacerujący między białymi wazonami

Krok 1

sheba_icons_1
Zacznij otwierać opakowanie SHEBA®, upewniając się, że jesteś w zasięgu wzroku kota.

Krok 2

sheba_icons_2
Zobacz, jak oczy Twojego kociego przyjaciela rozszerzają się, a on zaczyna łasić się do Twoich nóg!

Krok 3

sheba_icons_3
Podaj swojemu kotu miseczkę pysznie wyglądającej karmy SHEBA®

Krok 4

sheba_icons_4
Obserwuj, jak kot entuzjastycznie zjada posiłek

Krok 5

sheba_icons_5
Usiądź wygodnie i rozkoszuj się mruczeniem aprobaty i czułościami swojego pupila

NASZE PRODUKTY