Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

SHEBA® Fresh & Fine Soczyste Smaki w sosie 6x50 g

SHEBA® Fresh & Fine Soczyste Smaki w sosie 6x50 g - 1
SASZETKA
SHEBA® Fresh & Fine Soczyste Smaki w sosie 6x50 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • OPIS PRODUKTU

  SHEBA® Fresh & Fine to saszetki pełne delikatnych, mięsistych płatków w sosie, których smak zachwyci Twojego pupila.
  Pyszna karma SHEBA® Fresh&Fine została przygotowana według specjalnej receptury przy użyciu najwyższej jakości składników. Dzięki SHEBA® Fresh & Fine, Twój kot rozsmakuje się w pełnowartościowym i zbilansowanym jedzeniu w 2 wyśmienitych smakach: z wołowiną i z kurczakiem. SHEBA® Fresh & Fine została wzbogacona o odpowiednią ilość witamin i minerałów, które wspomogą zdrowie i witalność Twojego pupila.

  Korzyści z podawania kotu jedzenia SHEBA® Fresh & Fine w Sosie:
  • Receptura - Mistrzowsko opracowany przepis najwyższej jakości.
  • Idealny wygląd - Delikatne płatki w łagodnym sosie.
  • Kompletny i zbilansowany - Pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie, aby utrzymać witalność i sprawność kota.
 • Skład

  Kawałki z Kurczakiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 45% (w tym kurczak 4%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry.

  Kawałki z Wołowiną
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 45% (w tym wołowina 4%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry.
 • Składniki analityczne

  białko: 8; zawartość tłuszczu: 5; materia nieorganiczna: 1,9; włókno surowe: 0,30; wilgotność: 83,0.

 • INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Dodatki dietetyczne: Tauryna: 573 mg, Miedź (siarczan miedzi(II) pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 16,8 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,0 mg.
 • Wskazówki karmienia

  Zalecamy podawać zarówno mokrą karmę pełnoporcjową SHEBA®, jak i karmę suchą.  Zalecana dzienna ilość karmy:  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 4 saszetek lub 3 saszetek i 10 g karmy suchej dziennie,  kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 5 saszetek lub 3 saszetek i 20 g karmy suche dziennie,  kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 6 saszetek lub 4 saszetek i 20 g karmy suchej dziennie.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
SHEBA® Fresh & Fine Soczyste Smaki w sosie 6x50 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: