Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

SHEBA® Sauce Collection z Indykiem w sosie 85 g

SHEBA® Sauce Collection z Indykiem w sosie 85 g - 1
TACKA
SHEBA® Sauce Collection z Indykiem w sosie 85 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • OPIS PRODUKTU

  Sheba® Sauce Collection to mieszanka starannie wyselekcjonowanych kawałków w aksamitnym sosie. Frykasy z indykiem i warzywami zachwycą podniebienia nawet najbardziej wymagających kotów. Sekretem mistrzowskiej receptury Sheba® Sauce Collection są wyrafinowane składniki oraz witaminy i minerały. W każdej tacce znajdują się składniki odżywcze, wspierające prawidłowe funkcjonowanie Twojego kota. Pozwól swojemu kotu na kulinarną rozkosz, aby mógł delektować się pyszną karmą Sheba® Sauce Collection, która zaspokoi nawet najbardziej wybredny apetyt.

  Korzyści:
  • Kusząca receptura z kawałkami, które Twój kot pokocha.
  • Zapewnia dodatkową porcję wody w trosce o zdrowie dróg moczowych kociego przyjaciela.
  • Kompletny i zbilansowany pokarm dla kota, aby utrzymać jego witalność i sprawność każdego dnia.
  • Wygodne opakowanie w formie tacki, nadające się w 100% do recyklingu.
 • Skład

  mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym indyk 4% w kawałkach**), warzywa (4%), produkty pochodzenia roślinnego, zboża, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, cukry, roślinne ekstrakty białkowe, mleko i produkty mleczne. *94% naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 43% produktu.
 • Składniki analityczne

  białko: 8,0; zawartość tłuszczu: 5,2; materia nieorganiczna: 1,8; włókno surowe: 0,20; wilgotność: 82,0.

 • INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Aromaty; Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 200 IU, Tauryna: 620 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 16,8 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,2 mg.
 • Wskazówki karmienia

  Zalecana dzienna ilość karmy dla kota:

  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 2,5-3 tacek dziennie.

  Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3-3,5 tacki dziennie.

  Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 3,5-4 tacek dziennie.

  1 tackę można zastąpić 17-20 g karmy suchej.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

TACKA
SHEBA® Sauce Collection z Indykiem w sosie 85 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: