Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

SHEBA® Fresh & Fine Drobiowe Smaki w sosie 50x50 g

SHEBA® Fresh & Fine Drobiowe Smaki w sosie 50x50 g - 1
SASZETKA
SHEBA® Fresh & Fine Drobiowe Smaki w sosie 50x50 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • OPIS PRODUKTU

  Pozwól swojemu kotu rozsmakować się w SHEBA® Fresh & Fine Smaki Drobiowe - wysokiej jakości, kompletnej i zbilansowanej karmie dla kota.
  Prosto z saszetki, do jego miski trafi mieszanka wyśmienitych, delikatnych, mięsistych kawałków zanurzonych w jedwabistym sosie. Ta zawsze świeża porcja gwarantuje, że kot wyczyści swoją miskę do ostatniego kawałeczka. Pokarm dla kota SHEBA® Fresh & Fine to zestaw 3 wariantów smakowych: z kurczakiem, z drobiem, z indykiem. Każdy z nich zachwyci Twojego pupila składem bogatym w białko, zdrowe tłuszcze, witaminy i minerały – są one niezbędne dorosłym kotom do zachowania zdrowia i witalności. Podając swojemu mruczącemu przyjacielowi jedzenie dla kota SHEBA®, masz pewność, że je smacznie i zdrowo.

  Korzyści z podawania mokrej karmy dla kota SHEBA® Fresh&Fine Smaki Drobiowe:
  • Doświadczenie i receptura: Ponad 30 lat doświadczenia w rozpieszczaniu kotów daniami SHEBA® oraz mistrzowska receptura.
  • Naturalny wygląd: Delikatne kawałki jedzenia dla kota, o wyjątkowej teksturze, w jedwabistym sosie, opracowane z wysokiej jakości składników naturalnego pochodzenia.
  • Zapewnia dodatkową porcję wody: W trosce o zdrowie dróg moczowych kociego przyjaciela.
  • Kompletny i zbilansowany: Kompletny i zbilansowany pokarm dla kota, aby utrzymać jego witalność i sprawność.
  • Bez sztucznych dodatków: Bez konserwantów, sztucznych aromatów i barwników.
 • Skład

  Kawałki z kurczakiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, w tym kurczak 4%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry

  Kawałki z drobiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, w tym drób 4%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry

  Kawałki z indykiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, w tym indyk 4%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry
 • Składniki analityczne

  białko: 8; zawartość tłuszczu: 5; materia nieorganiczna: 1,9; włókno surowe: 0,30; wilgotność: 83,0.

 • INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Dodatki dietetyczne: Tauryna: 573 mg, Miedź (siarczan miedzi(II) pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 16,8 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,0 mg.
 • Wskazówki karmienia

  Zalecamy podawać zarówno mokrą karmę pełnoporcjową SHEBA®, jak i karmę suchą.  Zalecana dzienna ilość karmy:  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 4 saszetek lub 3 saszetek i 10 g karmy suchej dziennie,  kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 5 saszetek lub 3 saszetek i 20 g karmy suche dziennie,  kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 6 saszetek lub 4 saszetek i 20 g karmy suchej dziennie.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
SHEBA® Fresh & Fine Drobiowe Smaki w sosie 50x50 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: