Sheba PL
Karma Dla Kota - W Sosie

SHEBA® Nature's Collection Wybór Smaków w sosie 4, 12 & 40x85 g

SHEBA® Nature's Collection Wybór Smaków w sosie 4, 12 & 40x85 g - 1
SASZETKA
SHEBA® Nature's Collection Wybór Smaków w sosie 4, 12 & 40x85 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych:
 • OPIS PRODUKTU

  Sheba® Nature’s Collection Wybór Smaków to mieszanka starannie wyselekcjonowanych, delikatnych kawałków w wykwintnym sosie. Propozycja posiłków w 4 wariantach smakowych, kawałki z: kurczakiem i olejem lnianym z przybraniem z pomidora, indykiem przybranym marchewką i groszkiem, tuńczykiem i olejem lnianym z przybraniem z marchewki i groszku, łososiem przybranym dynią i pasternakiem, zachwyci podniebienia nawet najbardziej wymagających kotów. Mistrzowsko przygotowane posiłki z naturalnych składników wysokiej jakości, z witaminami oraz minerałami. Te bezzbożowe receptury oczarują Twojego kota tym, co najlepsze z natury. W każdej saszetce znajdują się składniki odżywcze, wspierające prawidłowe funkcjonowanie Twojego kota. Pozwól swojemu kotu na kulinarną rozkosz, aby mógł delektować się pyszną karmą Sheba® Nature’s Collection Wybór Smaków, która zaspokoi nawet najbardziej wybredny apetyt.

  Korzyści:
  • Ryby pochodzące ze zrównoważonych połowów posiadających certyfikat MSC.
  • Zawiera zielony groszek – naturalne źródło witaminy C.
  • Zawiera olej lniany – naturalne źródło kwasów tłuszczowych Omega-3.
  • Zawiera marchewkę – naturalne źródło witaminy B.
  • Zawiera dynię – naturalne źródło witaminy E.
  • Zawiera naturalne* składniki oraz witaminy i minerały.
  • Kusząca receptura z kawałkami, które Twój kot pokocha.
  • Ta pełnoporcjowa karma nie ma w swoim składzie zbóż.
  • Zapewnia dodatkową porcję wody w trosce o zdrowie dróg moczowych kociego przyjaciela.
  • Kompletny i zbilansowany pokarm dla kota, aby utrzymać jego witalność i sprawność każdego dnia.
  • Opakowanie zbiorcze z papieru, nadające się w 100% do recyklingu.
 • Skład

  Kawałki z kurczakiem i olejem lnianym z przybraniem z pomidora
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (94% naturalnego pochodzenia; w tym kurczak 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego*, warzywa* (w tym suszone pomidory 0,7%, co odpowiada zawartości pomidorów 9,1%), substancje mineralne, drożdże*, oleje i tłuszcze* (w tym olej lniany 0,2%), cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 43% produktu.

  Kawałki z indykiem przybranym marchewką i groszkiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (94% naturalnego pochodzenia; w tym 4% indyka w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego*, warzywa* (w tym mieszanka suszonej marchewki oraz groszku 1%, co odpowiada zawartości mieszanki marchewki i groszku 5,6%), substancje mineralne, drożdże*, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 43% produktu.

  Kawałki z tuńczykiem i olejem lnianym z przybraniem z marchewki i groszku
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym tuńczyk 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego*, warzywa* (w tym mieszanka suszonego groszku i marchewki 1%, co odpowiada zawartości mieszanki groszku i marchewki 5,6%), substancje mineralne, drożdże*, oleje i tłuszcze* (w tym olej lniany 0,2%), cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 43% produktu.

  Kawałki z łososiem przybranym dynią i pasternakiem
  Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym łosoś 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego*, warzywa* (w tym mieszanka suszonej dyni i pasternaku 1%, co odpowiada zawartości mieszanki dyni i pasternaku 5,7%), substancje mineralne, drożdże*, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 43% produktu.
 • Składniki analityczne

  białko: 7,8; zawartość tłuszczu: 4,8; materia nieorganiczna: 1,6; włókno surowe: 0,20; wilgotność: 83,0.

 • INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 213 IU (Smaki rybne nie są wzbogacane w witaminę D₃), Tauryna: 572 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 17,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,0 mg.
 • Wskazówki karmienia

  Zalecana dzienna ilość karmy dla kota:

  Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 2,5-3 saszetek dziennie.

  Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3-3,5 saszetki dziennie.

  Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 3,5-4 saszetek dziennie.

  1 saszetkę można zastąpić 17-20 g karmy suchej.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego kota? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić kota tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania kotu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.

SASZETKA
SHEBA® Nature's Collection Wybór Smaków w sosie 4, 12 & 40x85 g
Saszetki dostępne w opakowaniach zbiorczych: